Hosting

Onze pakketten en prijzen voor hosting: Maatwerk is vanzelfsprekend ook mogelijk. Neem daarvoor contact op met Ron den Besten

Onze pakketten en prijzen voor hosting:

DBW25DBW50DBW100DBW200DBW400DBW800
Set-up kosteneenmalig€9,-€9,-€9,-€9,-€9,-€9,-
Prijsper jaar€15,-€24,-€48,-€72,-€144,-€192,-
Uitgerekende kosten(€/MB opslag)0,600,480,480,360,360,24
Bandbreedte per maand(MB)2505001000200040008000
Totale schijfruimte(MB)2550100200400800
Domeinenper account1112510
Subdomeinen0012510
POP3 accountsEmail Accounts01251010
Forwarding adressen22251010
Mailing lijsten0012510
Autoresponder accounts0012510
MySQL databases0112510
Domeinnaam verwijst door naar het hoofddomein01251010
FTP accounts11251010
Anonieme Ftp Accountsneeneeneeneeneenee
CGI Accessneeneeneejajaja
PHP Accessneejajajajaja
SpamAssasinspamfilterneejajajajaja
Catch-All Emailneeneejajajaja
SSL AccessSSL certificaten mogelijk (https)neeneeneejajaja
SSH AccessSSH toegang tot serverneeneeneeneeneenee
Cron Jobsneeneejajajaja
Systeem Infojajajajajaja
DNS ControlDNS records wijzigen mogelijkneeneeneeneeneenee
Suspend at Limitbij overschrijden bandbreedtelimietjajajajajaja
Skinenhancedenhancedenhancedenhancedenhancedenhanced
TaalENENENNLNLNL

Maatwerk is vanzelfsprekend ook mogelijk.
Neem daarvoor contact op met Ron den Besten